Політика

У “Слуг” куди не плюнь або аферисти, або корупціонери або посібники окупантів, – блогер

0

Куди не подивись у «Слуг» або аферисти, або корупціонери або посібники окупантів.

При тому вся інформація доступна. Треба тільки придивитись.

Але СБУ, ДБР важніше посадити за бажання нормальної людини спалити нахрен ригів або за натяк жінок що главЗебіл якщо буде творити х%йню довго не протягне.

Розслідуйте краще діяльність своїх мародерів які роками заробляють на послугах терористам. Мабуть і податки в «Диру» платять.

Хрін там, не дочекаєтесь. Ніякі Єрмаків ,Радуцьких ніхто судити не буде. Це ж любі друзі Бубочки

О ось тут наприклад повний треш:

Клініка «Борис» радника Зеленського — Радуцького співпрацює з окупантами 6 років:

А тут пропагандон Коломойського Ткаченко вкрав у держави Одесську кіностудію та хоче разом з друганом Зеленського — Вавришем побудувати там новобудови

Депутати отримують зарплати в конвертах. Слуги Бєні тисячами вносять правки в «антиколомойський» закон, а новий прем’єр Шмигаль разом з головою податкової — Верлановим одразу беруться за “кришування” мільярдних схем розкрадання ПДВ.

І це ще тільки початок …

Джерело: Enigma

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist