Політика

У “Слугу народу” лише одиниці висловилися в підтримку Гео Лерос

0

Політичний експерт, бізнесмен і блогер Валерій Пекар в своєму блозі пише, жахливо засмутило, що народні депутати, які зібралися формувати демократичну платформу у фракції «Слуга Народу», зайняли різні позиції щодо підтримки свого колеги Гео Лерос. Одні підтримали, інші відсторонилися.

Пекар нагадує, мова йде про підозру в високопоставленої корупції, з одного боку, і розголошенням державної таємниці про наявність корупції, з іншого боку. Тобто, ситуація симетрична: підозра на серйозне злочин з одного боку і очевидне політичне переслідування за фейковий звинувачення з іншого боку.

Політолог підкреслює, тут важливо розуміти, що якщо «слуги народу», які стоять на проєвропейських поглядах, які не будуть захищати своїх від політичного переслідування, то ніякої демократичної платформи вони не побудують. Партійна єдність грунтується на безумовній захисту своїх, за винятком вчинення ними злочину.

Тільки захищаючи своїх, можна перемогти супротивників, а противників багато: агресивна Росія, власні корупціонери, олігархи і бандити. Сьогодні нардепи-патріоти в «Слугу народу» не стали все як один на захист свого колеги, а завтра ніхто не встане на їхній захист. Вірність принципам повинна бути вище політичної лояльності.