Політика

У “Слузі народу” заявили, що Офіс простих рішень Саакашвілі діє проти інтересів України

0

Очолюваний Михеїлом Саакашвілі “Офіс простих рішень та результатів” діє проти інтересів України.

Про це у коментарі УНН заявила народний депутат від фракції “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк.

“Я неодноразово заявляла і заявляю, що Офіс простих рішень діє на шкоду і всупереч інтересам української держави”, — підкреслила вона.

Нардеп назвала сумнівною законодавчу діяльність Офісу простих рішень.

“Законопроекти, які готуються в Офісі простих рішень, є такими, що дестабілізують ті чи інші галузі української економіки, або ті чи інші сфери життя, і діють на шкоду, а не на конструктив. І часто-густо їхні ініціативи підкріплюються багатьма підписами народних депутатів”, — розповіла Василевська-Смаглюк.

Громадська організація “Офіс простих рішень та результатів” готує пропозиції законодавчих змін для Національної ради реформ України — спеціального консультативно-дорадчого органу при Президентові України з питань стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ та їх реалізації.

ГО “Офіс простих рішень” було засновано 3 червня 2020 року Михеїлом Саакашвілі та Олександром Ольшанським.

Людей Саакашвілі пов’язують зі збитками “Укрзалізниці”. Так, з вересня минулого року по березень 2021 року українською компанією керували Володимир Жмак ( колишній заступник Саакашвілі в Одеській ОДА) та Іраклі Езугбая ( колишній керівник залізниці Грузії за часів Саакашвілі). Рішення останнього про заниження тарифів на вантажні перевезення могло завдати “Укрзалізниці” втрат на 7 млрд грн.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16