Аналітика

У Сочі побудували для Путіна копію кабінету, щоб росіяни думали, що він не покидає Москву

0

На чорноморському курорті в Сочі для російського президента Володимира Путіна спроектували копію його ж власного кабінету в підмосковній президентській резиденції. Про це повідомляє російське видання “Проект”.

Відзначається, що Путін нібито живе на узбережжі Чорного моря в Сочі як мінімум вже з кінця цього літа, тому що в Кремлі ще тоді заздалегідь почали готуватися до другої хвилі пандемії коронавірусу.

При цьому в Кремлі не хочуть, щоб прості росіяни думали, що Путін працює не в столиці країни і не в своїй підмосковній резиденції. Саме тому в Сочі на швидку руку зробили для Путіна точну копію його ж власного кабінету в підмосковному селищі Ново-Огарьово.

Наприклад, 2 листопада президент Росії говорив по відеозв’язку з російськими школярами нібито зі свого кабінету. Прес-служба заявляла, що Путін знаходиться в Ново-Огарьово, проте ж багато штатних працівників його адміністрації в цей момент перебували в Сочі.

Після цього, 3 листопада, спеціальний літак Путіна, на якому він пересувається по Росії, вилетів з Сочі в місто Санкт-Петербург. При цьому в Кремлі заявляли, що президент вилітав до Петербурга не з Сочі, а безпосередньо зі своєї ново-огаревской підмосковній резиденції.