Новини

У Сполучених Штатах відбулися навчання на випадок війни з РФ

0

На території США відбулися навчання, відповідно до сценарію яких Росія завдає ядерний удар по європейському континенту. Про це на вчорашньому брифінгу виступив представник Пентагону. За даними американського оборонного відомства, за сценарієм минулих в Небрасці навчань, Росія використовує ядерну зброю малої потужності проти об’єкта на території НАТО. Відповідно до заяви представника Пентагону, після атаки в США був би проведений розмова з міністром оборони, а після цього з президентом для вирішення того, яким стане відповідь Росії.

Також представник Міноборони США зазначив, що американська сторона має намір розмістити в Європі балістичні та крилаті ракети такого радіусу дії, який передбачає ДРСМД (Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності).

Одночасно з цим, видання Defense One пославшись на представника Пентагону пише, що у відповідь на ядерний удар з боку РФ, США також задіяли б ядерну зброю. Як відомо, минулого місяця генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що в 2020 році Альянс відреагує на факт розміщення Росією ракет 9М729 цілим комплексом заходів, які будуть носити оборонну спрямованість.