Суспільство

У супермаркеті нардеп від “Слуги народу” надів маску навиворіт, щоб ніхто не побачив логотипу “Зе!Команда”

0

Що я вам скажу. Трапився в мене дуже показовий епізод. Під’їхавши до супермаркету за продуктами, я помітив біля входу депутата ВР від “Слуги народу”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Він вийшов із машини і забарився біля входу, надягаючи на обличчя маску. Проходячи повз нього, я помітив, що на чорній масці красується яскравий зелено-жовтий логотип “Зе!Команда”.

За якийсь час, уже в магазині, я знову побачив його біля вітрини із сирами. Він був у тій самій чорній масці, яку надівав біля входу, – тільки логотипу “Зе” на ній не було.

Він надів маску логотипом “Зе” всередину – до обличчя. А забарився він на вулиці, тому що вивертав маску навиворіт, щоб логотипу ніхто не побачив.

Ви запитували, які підсумки першого року?! Це і є головний підсумок. Коли депутату твоєї рідної фракції соромно зайти у продуктовий магазин з лого “Зе” на обличчі. Ще тільки рік, а вже соромно.

Кажуть, люди їх підтримують і рейтинг у них не падає. Нехай наступної суботи ці хлопці вийдуть у таких масках із логотипом “Зе” на базар, у перукарню або в ятку за кавою.

Я подивлюся на їхню високу соціологію, їхню популярність і їхній рейтинг. Боюся, можуть і не втекти.

Джерело: Алексей Давиденко / Facebook