Політика

У ТКГ спрогнозували, коли Україна зможе повернути Донбас

0

Член української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Сергій Гармаш заявив, що в України є можливість повернути контроль над окремими районами Донецької і Луганської областей протягом найближчого десятиліття.

За його словами, поки Росія не захоче вийти з Донбасу – ключ до миру в їхніх руках. Про це Гармаш розповів в етері телеканалу “Україна 24”.

“Наше завдання – просто створювати умови, коли Росія може захотіти вийти, тобто постійно цілеспрямовано послаблювати противника по всіх фронтах і використовувати ті геополітичні можливості, які час від часу виникають і є зараз”, – зазначив експерт.

Він додав, що метою Росії є заморожений конфлікт, який невигідний Україні. Гармаш підкреслив, що це не буде тривати десятки років.

“Мені здається, нинішня влада вірить у таку можливість, вона бачить мінливі геополітичні та економічні умови Росії, і трошки рухається до цього. Не хочу робити прогнози, але думаю, реальна перспектива – найближчі 10 років щонайменше у нас є, щоб звільнити Донбас”, – підсумував член української делегації в ТКГ.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16