Суспільство

У Туреччині зі скульптури прибрали карту Росії з окупованим Кримом

0

У турецькому місті Аланія зі скульптури прибрали карту Росії з окупованим Кримом. Про це повідомляє перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова на своїй сторінці в Facebook, інформує Інфорезист.

“Під час одного з міжнародних фестивалів мистецтва в курортному місті Аланія (Туреччина) на одній зі скульптур, автором якої стала російська громадянка, була зображена карта РФ з окупованим Кримом”, – написала Джапарова.

Вона зазначила, що коли в МЗС України про це дізналися, то негайно вжили заходів. Консул України в Анталії Емір Рустамов 3 березня відвідав Аланію і звернувся до мера міста з проханням видалити недостовірну карту. Джапарова додала, що вдячна турецькій владі за миттєву реакцію.

“Тепер мистецтво не перетворене на політичний інструмент впливу і не вводить в оману жителів і гостей чудового міста Аланія про територію РФ. Крим – це Україна!” – підкреслила вона.

1 березня співголова ОПЗЖ Вадим Рабінович опублікував карту без окупованого Криму і з “ЛДНР”. Екс-нардеп Сергій Лещенко заявив, що тим самим той скоїв кримінальний злочин і повинен понести відповідальність.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16