Суспільство

“У Вас був час!” – Степанов прокоментував заборону продавати шкарпетки

0

МОЗ попереджало про запровадження жорсткого карантину заздалегідь. Громадяни могли заздалегідь до нього підготуватися і подбати про покупку необхідних товарів, якими не можна торгувати в магазинах протягом двох тижнів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це глава МОЗ Максим Степанов повідомив на брифінгу 11 січня.

Міністр нагадав, що мета карантину з 8 по 24 січня – скоротити контакти між людьми, щоб зменшити кількість заражень COVID-19, а також сезонний грип.

“Постанову про запровадження карантину було ухвалено 9 грудня. Тобто ми заздалегідь, за місяць, розповіли і показали, що буде можна в країні, а що не можна, доволі чітко про це розповіли – які товари будуть у вільному продажу і чи можна буде спокійно їх купувати, які магазини будуть відкриті, тобто ті, які торгують продуктами харчування, засобами гігієни, побутовою хімією, медичними виробами, ліками, а які будуть закриті (те, що стосується промислових товарів). Ми про це говорили протягом грудня. Вважаю, що до цих 16 днів, які ми відвели на карантин, можна було підготуватися. Можна було розрахувати, яка кількість нових шкарпеток або футболок потрібна людині на цей час”, – сказав Степанов.

За його словами, якщо людина не встигла купити шкарпетки або футболки, вона “спокійно може це зробити через інтернет-магазини”, оскільки адресну доставку й інтернет-торгівлю ніхто не скасовував.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16