Суспільство

“У вас завтра почнуться проблеми” – Дружина Медведчука Марченко застерегла українців проти святкування Хелловіна

0

Українська телеведуча Оксана Марченко розкритикувала популярне свято Геловін, назвавши його “бісівським карнавалом”, а також сумішшю язичницьких ритуалів із культом смерті сатанистів.

При цьому вона зазначила, що ті, хто святкують Геловін в Україні, не повинні надягати на себе костюми зомбі й монстрів – вони вже ними є. Про це вона написала на особистій сторінці в Instagram.

“Миле, атмосферне таке свято з “душком”… А коли воно стало вашим? Коли стало милим? А ви взагалі знаєте, про що “свято”? Звідки воно? А я розповім вам. Це гримуча суміш язичницьких ритуалів кельтів із культом смерті, який проповідується сатанистами…” – висловилася Марченко.

Артистка додала, що Геловін буквально “перетворює людей на зомбі”, якими потім легко керувати. Ведуча підкреслила, що Геловін є “бісівським карнавалом”.

“Нав’язування цих ритуалів тихесенько так, легенько – типовий прийом для зняття напруженості в суспільстві, викликаної соціальними проблемами. Такими людьми легше керувати, вони живуть одним днем і не переймаються щодо майбутнього життя, для них не існує моральних обмежень, рамки пристойності стираються – і вуаля: вам вже не потрібна маска зомбі, ви вже ним і є… Веселий бісівський карнавал уже схожий на бал “Титаніка”, що тоне, з тією лише різницею, що це не кіно… Вже завтра зло розпорядиться знеціненим вами життям”, – вказала вона.

Також Марченко порадила тим, хто все ж буде відзначати свято, не скаржитися потім, що в їхнє життя через це прийшли біди і нещастя.

“Вирішувати, звичайно вам, але ви повинні знати, що духи злоби існують і вони вам зовсім не друзі. Тому не нарікайте, якщо у вас завтра почнуться проблеми, невдачі і втрати – якщо сьогодні ви готові прикрасити свою голову ріжками. І знайте: ті , хто “привчив” вас до цього “свята”, вже повністю вас контролюють…” – підсумувала вона.