Політика

“У вати горить”: Гордон заявив що РНБО очолює рекетир з Луганську

0

Журналіст і телеведучий Дмитро Гордон втратив самовладання в прямому ефірі через секретаря РНБО Олексія Данилова, який, на його думку, абсолютно не підготовлений для цієї посади і, за чутками, є колишнім рекетиром з Луганська, пише Антикор.

Телеведучий Дмитро Гордон обурений тим, що пост секретаря РНБО України займає Олексій Данилов: на опублікованих кадрах журналіст вийшов з себе, коментуючи подію (прогорніть новину униз, щоб переглянути відео).

Відео з емоційною заявою Гордона був опублікований на YouTube телеведучого: це був фрагмент програми “МАКСИМУМ” на каналі “НАШ”, де журналіст був запрошеним гостем.

Гордон заявив, що “його рве на частини” в ситуації, при якій у воюючій останніх шість років з Росією країні найважливіший пост секретаря РНБО займає така людина, як Олексій Данилов.

“Я не повинен був цього говорити, але я це говорю – мене це рве, просто рве, тому що я хочу, щоб моїй країні було добре і щоб люди відповідали постам. Я не розумію, як Данилов потрапив на цю посаду?! .. . Ви мене вивели з себе, я рідко виходжу з себе, але це хвилюючий для мене момент “, – емоційно заявив Гордон і визнав, що втратив самовладання.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist