Новини

У ВР підтримали скорочення кількості депутатів

0

Депутати українського парламенту сьогодні, 4 лютого, взяли в першому читанні президентський законопроект №1017 «Про внесення змін до ст. 76 і 77 Конституції України », яким пропонується скоротити кількість народних депутатів до 300, а обирати їх за пропорційною системою. За даними «Інтерфакс-Україна», дана постанова підтримали 236 народних обранців. Відзначається, що в рамках даного законопроекту Володимир Зеленський пропонує скоротити число нардепів з 450 до 300 осіб, при цьому термін їх повноважень залишити колишнім – 5 років.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Разом з тим, вибори до Верховної Ради пропонують проводити за пропорційною системою. Разом з тим, продовжує залишатися формулювання, що порядок проведення виборів народних депутатів України встановлюється законом. Тим часом, чинний скликання парламенту продовжить виконувати свої обов’язки до наступних виборів народних депутатів України.

Коментуючи сьогоднішнє голосування, колишній народний депутат Сергій Лещенко сказав, що дане голосування – це черговий приклад саботажу, який влаштував президенту олігарх Ігор Коломойський.