Новини

У Харкові активісти провели урок патріотичного виховання, але влада назвала «уроком фашизму»

0

У Харківській гімназії пройшов урок патріотизму, який міська влада назвала “уроком фашизму”. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив виконуючий обов’язки мера міста Ігор Терехов, інформує ІнфоРезист.

Зазначається, що урок у школі проводили активісти праворадикальної організації під назвою “Фрайкор”. У самій організації оголошували про проведення для учнів старших класів школи “уроку мужності”, де школярам розповідали про війну на Донбасі, а також показували дітям різну бойову амуніцію і зброю.

За словами глави міста Терехова, він проти “уроків фашизму”. При цьому чиновник вважає, що організація ” Фрайкор “бере свою назву від німецького Freikorps, які в свою чергу”постачали кадрами нацистів”.

Секретар міськради заявив, що дітей не можна використовувати як розмінну монету в політиці і написав, що директора школи, де пройшло заняття, відсторонили від роботи на час проведення службового розслідування.

Після цього в організації ” Фрайкор” опублікували відповідь Терехову, в якій заявили, що вже більше трьох років займаються патріотичним вихованням молоді в Харкові і проти цього ніколи не виступали ні самі діти, ні їхні батьки, ні представники навчальних закладів. Також в організації назвали звинувачення Терехова абсолютно безпідставними і додали, що організації є членом ради при обласній адміністрації з націонал-патріотичного виховання.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16