Події

У Харкові “Нацкорпус” побив тітушок “ОПЗЖ”: підопічні Ківи кинулися тікати. Відео

0

У Харкові Національний корпус атакував тітушек “ОПЗЖ”, підрозділ яких, за даними ЗМІ, курирує депутат Ілля Ківа.  Про це в своєму Телеграм Каналіповідомив активіст “Нацкорпуса” Максим Жорін.

За його словами, ТІТУШКИ зібралися під обласною радою, однак несподівано для них поруч опинилися патріоти “Національного корпусу”.

Кадри публікує “Діалог.UA” на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

 Між проросійськими силами і патріотами почалося зіткнення, при цьому переважали сили “Національного корпусу” змусили тітушок тікати.  Примітно, що на відео, яке опублікував Жорін, можна помітити вогнепальну і холодну зброю в руках бандитів.

“Нацкорпус” попередив тітушек, що спокійного життя проросійським силам на території України відтепер не буде: вони не лише воювали з росіянами на Донбасі, а й готові захищати країну в тилу.

Як тільки активісти Національного корпусу почали відтісняти тітушек, один з них дістав пістолет.  Людина, який керував групою бандитів, тримав в руці ніж.

Тікали ТІТУШКИ “Національний корпус” кричав услід заклики передати привіт Ківі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16