Суспільство

У Харкові хочуть посадити на 5 років 70-річного завгоспа Інституту за те, що поставив старі вікна на траву

0
У Харкові пристарілого співробітнику Інституту низьких температур загрожує 5 років позбавлення волі за вікно, яке тривалий час лежало на землі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє журналіст Тетяна Доцяк, інформує ІнфоРезист.
За її словами, в цьому інституті вирішили поміняти кілька вікон.
«Старі рами склали у дворі інституту, думали ними поміняти ще гірші вікна на відомчої базі відпочинку. І прийшли ревізори з держекоінспекції та зробили а-та-та – вікна на траві – що за неподобство? І виписали штраф в 800 грн », – написала вона.
Журналіст додала, що заступник директора, відповідальний за господарську частину, штраф сплатив і все, як і наказали інспектори, вивіз.
«За кілька місяців прислали рахунок на мільйон двісті тисяч грн! Саме на стільки, порахували екоінспектори, старими вікнами інститут завдав шкоди екології. 70-річного дідуся, якого призначили відповідальним за старі вікна, ледь не схопив Кіндрат », – додала вона.
Журналіст повідомила, що всі матеріали були передані в прокуратуру і там відкрили кримінальну справу за статтею «службова недбалість». Підозра оголошено. Старому загрожує до 5 років в’язниці.
Журналіст наголосила, що цікавилася у головного держекоінспекторів Харківщини, ні з радіацією ці вікна, чи є там шкідливі хімічні речовини. Відповідь була негативною. Але якщо фарба з вікон потрапить в землю, сказали їй, можуть бути погані наслідки.
Грунт на дослідження екологи не брали.
Але виписаний штафу – 1 млн. Грн.
“Ця ж державна екологічна інспекція нарахувала за розлиту нафту в Чорному морі танкером Delfi 450 тис грн штрафу. Тому, що це вам не вікна на траві. За траву – втричі більше і в’язниця. Тому, що трава в Харкові – священна, по ній навіть ходити не можна, не те що вікна складувати “, – підсумувала журналіст.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16