Політика

У “ЄС” заявили про підготовку нових фейків проти Порошенка

0

Проти п’ятого президента України, лідера партії “Європейська солідарність” Петра Порошенка планується черговий фейковий вкид про нібито присутність “його людей” у структурі власності мережі АЗС GLUSKO.

Пресслужба політсили вважає, що за цим стоїть Офіс президента України. З цього приводу в “ЄС” опублікували заяву.

“Хочемо зазначити: досить системно множити брехню, пов’язуючи Порошенкa і Медведчука. Українцям все більше стає очевидним, що мета цього чергового вкиду – вкотре відволікти увагу суспільства від провалів влади та реальної державної зради високопосадовців з Банкової, причетних до зриву операції із затримання групи “Вагнера”, – зазначили в партії.

У тексті заяви звернули увагу також на те, що саме “Слуги народу” спільно з ОПЗЖ відмовилися надати своїх представників до Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради для розслідування зриву операції щодо “вагнерівців”.

“Не вийде. Ця тема набула серйозного звучання, зокрема і в іноземних ЗМІ. Це резонансний злочин”, – заявили в “ЄС”.

Представники партії запевнили, що єдине, що може протиставити Офіс президента цьому скандалу – це запуск нових фейків про “Європейську Солідарність” як про провідну опозиційну силу в країні.

“Розуміючи “серіальне коріння” чинної влади, все ж зазначимо, що функції влади – це державна політика, а не запуск фейків”, – підсумували у зверненні.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16