Політика

У Зеленського більше немає «запасних». Залишився лише Кошовий…

0

Багатьом до цих пір незрозуміло, чому Володимир Зеленський так тяжіє або до маловідомих, але зрозумілих йому підлабузникам, гумористам, младокоррупционерам, або до чиновників з команди Януковича? Просто всіх попередніх депутатів і чиновників Зеленський хвацько послав у 2019-м.

Тих, хто міг йому допомогти, підставити плече, але його оточення з сценаристів і аферистів порадили послати. Тому доводиться вибирати – або перед ними вибачитися і визнати, що він був неправий, тому що профан, або звертатися до тих, з ким давно знайомий і послати їх не встиг.

Про це у своєму блозі пише блогер, нардеп 8-го скликання ВР Борислав Береза.

Він відзначає, це пояснює і те, що у владі вкрай рідко, але трапляються люди з попередньої влади, як Степанов, Маркарова або той же Коболєв. Адже це від безвиході. Просто Богатирьова зашкварена і її призначити міністром охорони здоров’я більш небезпечно для рейтингу президента, ніж призначити Степанова, а призначити Ставицького замість Коболєва буде подібно самогубству для того ж горезвісного рейтингу Зеленського, на який у Зеленського моляться.

Борислав Береза підкреслює, потрібно розуміти, що лава запасних у команді Зеленського вже закінчилася. Хоча, залишився ще Женя Кошовий, який все ще, як недоторканний запас для президента, але він один не може одночасно і на главу КМДА претендувати, і на прем’єр-міністра, і на главу ОП.

Тому Зеленський зараз перед вибором – чи він визнає свою неправоту, чи буде і далі копатися на «звалищі політичного сміття», обираючи з того, що ще подає ознаки життя і вміє робити схеми, а не будувати державу.