Політика

У Зеленського допустили, що Коломойський може знову стати власником ПриватБанку

0

Денис Малюська заявив, що Ігор Коломойський може повернути собі право власності над ПриватБанком. При цьому керівник Міністерства юстиції наголосив – це лише теорія, і в реальності шанси на повернення націоналізованого банку колишньому власнику просто мізерні.

Проте, теоретично це може статися. Міністр пояснив, що ключовим моментом в даному випадку є прийняття так званого «антіколомойского закону». Не варто забувати, що раніше в цей проект закону внесли понад 16 тисяч поправок.

Якщо парламент ухвалить у другому читанні законопроект про удосконалення банківської діяльності, то ймовірність того, що Коломойський знову стане власником ПриватБанку, знизиться до 1 відсотка.

Малюська зазначив – один відсоток він залишив, як то кажуть, про всяк випадок. На жаль, в українських реаліях не можна повністю виключати ситуацію, коли якийсь суддя, втративши здоровий глузд, прийме рішення на користь колишнього власника Приватбанку. Зрозуміло, що якщо не депутати не приймуть «антіколомойскій закон», то простір для маневру в суді стане ширшим.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist