Connect with us

У Зеленського готові відмовитися від НАТО в обмін на переговори по Донбасу

Політика

У Зеленського готові відмовитися від НАТО в обмін на переговори по Донбасу

Для відновлення довіри за столом переговорів і деокупацію Донбасу в партії «Слуга народу» готові говорити про виведення інструкторів НАТО з території України.

Про це заявив голова комітету Верховної ради з питань зовнішньої політики Богдан Яременко ( «Слуга народу») в інтерв’ю ТСН.ua, повідомляє «Європейська правда»

За його словами, важливо відновлення довіри шляхом переговорів, реалізації якихось конкретних маленьких дій, повернення полонених.

«Звичайно, це поліпшить атмосферу за столом переговорів — коли це буде зроблено, то дозволить перейти до якогось наступного питання. Не обов’язково про зміну української Конституції або амністії, тому що ще є маса гуманітарних питань на лінії розмежування, питання виведення іноземних військ з території України », — сказав Яременко.

«Так, росіяни скажуть, що мова йде про американських інструкторів з території України, ми скажемо, що російських нерегулярних військових формувань з окупованих територій. Але до цієї дискусії все одно потрібно дійти », — зазначив він.

Однак, за словами депутата, такі дискусії ще не ведуться.

«Ми повинні говорити, домагатися там, де це можливо, не поступаючись ніякими своїми інтересами, десь досягти якогось процесу, створити ситуацію, яка б змусила росіян зробити щось, що нас задовольняє», — підкреслив Яременко.

Continue Reading
You may also like...
Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Підписуйся

Loading...

Цікаве

To Top