Новини

У Зеленського намагаються завадити Порошенку взяти участь у Мюнхенській конференції

0

Помічник президента Володимира Зеленського Андрій Єрмак робить усе можливе, аби зашкодити п’ятому лідеру держави і чинному нардепу Петру Порошенку потрапити на Мюнхенську конференцію з безпеки, яка відбудеться 14-16 лютого.

Про це передає Depo.ua із посиланням на Telegram-канали «Крокодил», «The йоптиль» і «Резидент».

Так, зазначається, що Андрій Єрмак був у Мюнхені, де вирішував організаційні питання з підготовки участі України в Мюнхенській конференції з безпеки.

«Одним із питань було участь у цій конференції Петра Порошенка. П’ятий президент дійсно підключив свої зв’язки, щоб потрапити в Мюнхен», – повідомили у Telegram-каналах.

Однак наголошується, що в Офісі президента дуже незадоволені таким розвитком подій, і тому Зеленський буцімто дав завдання Єрмаку з цим розібратися.

«Єрмак намагався максимально донести німецькій стороні, що участь Порошенка в конференції неприпустима», – додали у «Крокодил» і «The йоптиль».

У Telegram-каналах пояснили, що якщо Порошенко таки потрапить в Мюнхен, це буде особистим провалом Єрмака: «Адже активність Порошенка дуже дратує особисто Зеленського».

Порошенко-Єрмак

Telegram-канал «Резидент» зі свого боку повідомив, що для Андрія Єрмака рік почався, нібито, надто важко. Його робота не дає плодів, а «тільки одні драфти і обіцянки апгрейдити Мінські угоди».

Порошенко-Єрмак

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16