Суспільство

У Зеленського не мають претензій до мешканців ОРДЛО, які зрадили Україну та отримали паспорти РФ

0

Українська держава не має претензій до більшості людей у Криму і на Донбасі, які отримали російські паспорти.

Вони є заручниками і це їхній спосіб виживання.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив віцепрем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих території Олексій Резніков в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

«Щодо паспортів. Так, 200 тисяч на окупованому Донбасі (отримали російські паспорти. — Ред.). До речі, в режимі перехідного правосуддя ми пишемо, що в тому числі ідею, що більшість людей, які отримали ці паспорти і в Криму, і на Донбасі, вони є заручниками. Це їхній спосіб виживання. До них українська держава не має претензій.

Лише до тих, хто був колаборантами, хто служив вірою і правдою окупаційному режиму і в кого кров на руках. Ті точно нестимуть відповідальність, попри будь-які спроби її уникнути», — сказав він.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist