Новини

У Зеленського пообіцяли українцям одну платіжку за газ, але з подвоєним тарифом

0

В Україні хочуть відмовитися від практики двох платіжок за газ і планують вказувати окремо вартість його споживання і транспортування, але в одній платіжці. В уряді вважають, що так українці будуть менше дратуватися через великі цифр.

Про це міністр енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексій Оржель заявив під час ток-шоу «Свобода слова», відео опубліковано в YouTube.

«Регулятор у нас незалежний, він повинен забезпечити баланс інтересів споживачів і галузі, але зараз опрацьовується, щоб не було окремих платіжок за транспортування і за споживання газу. Щоб це була окрема величина, яку треба сплатити, але не дві платіжки, щоб не дратувати українців », – сказав Оржель.

Також міністр анонсував «правильну» вартість транспортування і споживання газу в нових платіжках. Втім, на його думку, платити за транспортування повинні все – навіть ті, хто газом не користуватися. Це, за словами ОРЖЕЛЬ, абонплата.

«Щоб вся велика інфраструктура працювала … Є витрати, які є умовно постійними, їх весь час потрібно вкладати, навіть якщо ти не споживаєш», – сказав Оржель.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16