Новини

У Зеленського порадили українцям “не відкривати вікна”, щоб менше платити за комуналку

0

Заступник глави Офісу Президента Юлія Ковалів порекомендувала українцям «не відкривати вікна», щоб менше платити за тепло.

Про це йшла мова в ефірі ток-шоу “Свобода слова” на телеканалі “Україна”.

Спершу Ковалів розповіла про те, як уряду вдалося знизити суми в платіжках українців, привівши в приклад свого дідуся.

“Мій дідусь, йому 81 рік, 55 він пропрацював лікарем в лікарні маленького містечка. Він – той, кому ця платіжка важлива, тому що у нього пенсія близько 3 тисяч гривень. Він отримав платіжку за грудень, вона стала менше на 220 гривень, отримав за січень – вона теж стала менше в такому районі. Що важливо? При цьому розмір субсидії таким людям не змінився. Розмір цієї субсидії на цю знижку не перераховується “, – запевнила вона.

Далі Ковалів заявила, що якими б не були тарифи і які б кроки не робив уряд щодо врегулювання вартості комунальних послуг, важливо, щоб українці дбали про енергозбереження.

“Що важливо ще: ми довго говоримо говоримо про тарифи, собівартість … І я згодна з мером Миколаєва, він говорить: ми встановили індивідуальні теплові пункти. Ось стало тепло, температура в грудні +5 ° С – значить не треба відкривати вікна. У нас не може бути в 27-30 ° С в квартирі і за все це ми платимо “, – підкреслила Ковалів.

Також вона порекомендувала українцям встановлювати газові лічильники.

“Треба встановлювати лічильники, щоб кожен з нас розумів, за що конкретно він платить”, – додала вона.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist