Політика

У Зеленського розповіли, як він змінився за рік президентства

0

За рік свого перебування на посаді президента України Володимир Зеленський змінився, як особистість, при цьому не втратив необхідних базових якостей. Про це в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” заявив заступник керівника Офісу президента Юрій Костюк.

За його словами, на посаді глави держави Володимир Зеленський став жорсткішим, більш прагматичним і менш довірливим.

“В той же час дуже важливо, що ми не втрачаємо і не втратимо тих базових своїх якостей, які дуже необхідні, – це людяність і порядність”, – наголосив Костюк.

Заступник голови ОП вважає, що на момент приходу у владу у Зеленського та його команди був завищений кредит довіри від населення, однак згодом виявилося, що деякі люди просто переслідують свої інтереси, не думаючи про країну.

“На жаль, частина політиків думає тільки про себе. Совість там “не ночувала”. Україна для них-або порожній звук, або просто бізнес-проект. Таке, на жаль, стан речей”, – додав він.

Як повідомлялося раніше, рейтинг Володимира Зеленського продовжує зростати, незважаючи на скандали.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist