До виборів на окупованій частині Донбасу Україна має намір завершити війну і відновити контроль над кордоном із Російською Федерацією.

Саме для цього нібито і повинна бути створена «консультативна рада з ОРДЛО». Таку думку висловив віцепрем’єр України, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в інтерв’ю журналістці Олесі Бацман.

«Ми збираємося закінчити війну, відновити суверенітет України, провести вибори місцевої влади за українським законом і відновити українську владу, повісити українські прапори на всіх адміністративних будівлях. І вийти на кордон з Російською Федерацією, звичайно. До проведення виборів», – уточнив Резніков.

У процесі переговорів, на його думку, повинні активно брати участь українці, що живуть на підконтрольній території України, вихідці з Донбасу. Однак «зради», запевнив Резніков, немає.

«Це демонополізація присутності в Мінську запрошених з ОРДЛО. Там повинні з’явитися українці, які проживали на цих територіях до 2014 року. Вони мають право, щоб їх голос був почутий», – уточнив він.

Підписуйся на TELEGRAM-канал для думаючих людей. Лише якісна аналітика та блоги.