В Офісі президента України жорстко відреагували на меседж лідера Росії Володимира Путіна про те, що дві країни повинні об’єднатися, і відкинули цю ідею.

Свою позицію ОПУ виклала в коментарі Washington Examiner, підкресливши, що глава української держави Володимир Зеленський критикує путінські «геополітичні амбіції».

«Російсько-українські відносини не повинні визначатися геополітичними амбіціями окремих лідерів. Ці відносини базуються на відносинах людей, які живуть, працюють, створюють і прагнуть до миру поблизу обидвох боків кордону», – сказали в ОПУ.

Також у відомстві прокоментували безпідставні скарги Путіна на нібито незаконне створення Православної церкви України. Так, у Зеленського підкреслили, що президент захистив утвореня ПЦУ як законне рішення, ухвалене православними лідерами.

«В Україні церква і держава розділені. Недавнє об’єднання Православної церкви України було рішенням винятково народу, ініційованим конгрегацією відповідно до правил церкви і узаконеним церковним документом Томос», – сказали в ОПУ.

Підписуйся на TELEGRAM-канал для думаючих людей. Лише якісна аналітика та блоги.