Новини

У Зеленського визнали, що Тігіпко — зрадник, але його призначать віце-прем’єром

0

Минулого тижня нардепка від СН Василевська-Смаглюк зустріла Сергія Тігіпка в будівлі Офісу Президента.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала нардепка від «Слуги народу», ексжурналістка «1+1» Ольга Василевська-Смаглюк, передає Цензор.НЕТ.

«Минулого тижня я зустріла Сергія Тігіпка в Офісі Президента в ліфті. Він був з блокнотом, ручкою та у супроводі двох поважних людей з ОП. Про що можна говорити з Тігіпком у ліфті?
— Якими шляхами Ви тут?
— Працюємо. Інвестиції залучаємо.
— Вас уже можна привітати? — запитую.
Але тут ліфт приїхав. І я вийшла на третьому, а Сергій Леонідович поїхав на четвертий», — розповіла нардепка.

«Сергій Тігіпко, вірогідно, таки стане прем’єр-міністром. Або першим віцепрем’єром з розширеними функціями. Поки Гончарук продовжить втрачати «ще один шанс», наданий Президентом», — акцентувала вона.

«Хто такий Сергій Тігіпко? Для людей з короткою пам’яттю — це, перш за все, бізнес-партнер та товариш Порошенка, котрий у невстановлений час у невстановленому місці придбав Ленінську кузню напередодні президентських виборів. Причому оборудка ця проходила непублічно. Скільки податків сплатили — невідомо. Ще рік тому Тігіпко тікав від цього запитання. Хоча відомого борця за інвестиції з державницьким підходом питання про податки взагалі не повинно ставити в глухий кут», — додала нардепка.

«Взагалі тікати в ключовий момент — найхарактерніша риса цього досвідченого політика. Він втік від Януковича, коли в 2004 році запахло третім туром. За що, як розповідають нечисленні свідки пошепки, Янукович нібито вдався до свого улюбленого методу — фізичного виховання. Але повернувся до Януковича кілька років потому в Уряд Азарова. І ще привів за собою старого друга Порошенка на посаду очільника МЗС. А під час кривавих подій лютого 2014-го не прийшов у парламент, коли його всі шукали, щоб він привів свою групу проголосувати спільну заяву про припинення насилля. Тобто вчасно передбачити — характерна риса претендента. Якщо призначення Гончарука — вірного, але безтолкового — було помилкою, то чи не буде фатальним рекомендувати ВР розумного, але зрадливого? Той, кого знов доведеться шукати в ключовий для держави момент?» — резюмувала Василевська-Смаглюк.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Президент України Володимир Зеленський вибирає нового прем’єр-міністра. Сергія Тігіпка називають серед можливих кандидатів на посаду.

Тігіпка буде призначено премєром або віцепремєром, хоча він зрадник і партнер Порошенка, - слуга народу Василевська-Смаглюк 01