Новини

У Зеленського забули про колишніх полонених, люди без документів і грошей

0

Двоє українців, яких звільнили з російського полону в рамках обміну 29 грудня, досі живуть без документів.

Як повідомляє Pavlovsky News, йдеться про Віталія Анікімова та Дениса Коваля. Про їхні проблеми журналістам розповів колишній бранець Кремля Володимир Данильченко.

До речі, у самого Володимира досі немає ідентифікаційного коду. Тому навіть якщо міжвідомча комісія за найкоротший час схвалить виплати у 100 тис. грн звільненим громадянам, Данильченко не зможе їх отримати, поки не матиме зазначеного документа.

Крім того, чоловік поскаржився на складні умови життя. За його словами, на два місяці всім звільненим видали по 1300 грн, і зараз людям вже доводиться позичати кошти на елементарні потреби (наприклад, проїзд у громадському транспорті).

Що стосується витрат на їжу, то їх Данильченку компенсував Червоний хрест. Однак серйозних коштів вимагає і лікування його дівчини Валентини Єременко, яку також обміняли 29 грудня. У полоні вона обморозила руки й ноги. Валентина пройшла деякі процедури у “Феофанії” і “Лісовій галявині”, проте стан її здоров’я не покращився.

Зазначимо, що Валентина поскаржилася на те, що їй ніхто не пропонував працевлаштування, хоча жінка навіть сама активно шукала вакансії. Вона хотіла працювати з нерухомістю, але їй відмовили і запросили на посаду іншу особу, яка в ній навіть не мала потреби.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16