Політика

У Зеленського заговорили про необхідність участі США в переговорах по Донбасу

0

Офіс президента України наполягає на необхідності залучення Сполучених Штатів до мінським переговорів, а також до переговорів в нормандському форматі Донбасом. Такий крок дозволить зробити переговорний процес більш ефективним.

З такою заявою виступила заступник глави Офісу президента Юлія Свириденко. Вона стверджує, що США, Євросоюз і Україна повинні координувати свої дії.

«Нам потрібно працювати разом для захисту демократії і свободи та протистояння авторитарному режиму. Ми високо цінуємо вашу участь в боротьбі з режимами, які порушують міжнародне право », – сказала Свириденко.

До слова, раніше глава Офісу президента Андрій Єрмак повідомляв, що мінські домовленості на сьогоднішній день практично неможливо виконати. Проте, США можуть допомогти вирішити конфлікт на Донбасі.

У свою чергу, глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук виступив за необхідність приєднання США до нормандського формату переговорів по Донбасу. Тим часом, в МЗС України повідомляли, що з метою розширення переговорного процесу необхідна згода всіх сторін, а Російська Федерація не підтримає таку ініціативу.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16