Новини

У Зеленського занепокоїлися “катастрофою в Криму”: дніпровська вода на півострові тепер справа часу

0

«Слугу народу» заговорили про продаж води в окупований Крим. Нібито там відбувається засолювання грунтів, АПК йде в занепад.

У приклад ставлять Ізраїль, який типа теж в схожій ситуації продає воду арабам, незважаючи на війну. Про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, це все дивно. Ідею зробити окупацію Криму максимально дорогий для Москви команда президента Зеленського «ховає» передчасно. Звичайно ж, все це «нові обличчя» подають під соусом байок про гуманізм. Шкода ось тільки, що не видно з боку Москви гуманізму до українських біженцям з Криму і Донбасу.

Відзначимо, першим журналісти про розгляд питання продажу води в анексувати Крим повідомив член бюджетного комітету, нардеп від «Слуги народу» Юрій Аристов.

При цьому в «Слугу народу» повідомили, що продовжують вважати Крим українською територією, але не проти зміцнити державний бюджет за рахунок продажу прісної води. У Росії вже позитивно відреагували на такі ідеї президентської партії і чекають конкретних пропозицій.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist