Новини

У Зеленського занепокоїлися “катастрофою в Криму”: дніпровська вода на півострові тепер справа часу

0

«Слугу народу» заговорили про продаж води в окупований Крим. Нібито там відбувається засолювання грунтів, АПК йде в занепад.

У приклад ставлять Ізраїль, який типа теж в схожій ситуації продає воду арабам, незважаючи на війну. Про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, це все дивно. Ідею зробити окупацію Криму максимально дорогий для Москви команда президента Зеленського «ховає» передчасно. Звичайно ж, все це «нові обличчя» подають під соусом байок про гуманізм. Шкода ось тільки, що не видно з боку Москви гуманізму до українських біженцям з Криму і Донбасу.

Відзначимо, першим журналісти про розгляд питання продажу води в анексувати Крим повідомив член бюджетного комітету, нардеп від «Слуги народу» Юрій Аристов.

При цьому в «Слугу народу» повідомили, що продовжують вважати Крим українською територією, але не проти зміцнити державний бюджет за рахунок продажу прісної води. У Росії вже позитивно відреагували на такі ідеї президентської партії і чекають конкретних пропозицій.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16