Політика

У Зеленського запропонували скасувати уроки історії України у школах

0

Депутат від “Слуги народу” Євген Брагар, який пропонував пенсіонерці продати собаку, щоб заплатити за газ, тепер вніс пропозицію МОН скасувати учням 5-го класу історію України. Свій пост він невдовзі видалив.

Про своє звернення до МОН Брагар написав 7 травня на своїй сторінці у Facebook.

У ньому він пропонував внести зміни в шкільну програму учнів 5-го класу, а саме – скасувати предмет “Історія України”. На його думку, вивчення цього предмета є лише додатковим навантаженням на школярів і не виконує своєї мети, бо вчителі, за його словами, на уроках лише викладають власні оціночні судження.

“Пропоную скасувати цей курс в 2020-2021 навчальному році”, — вимагає Брагар і посилається при цьому на нібито скарги батьків.

Через деякий час документ і відповідний пост Брагара з його сторінки у Facebook зникли, хоча і залишилися в кеші.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist