Політика

У Зеленского заявили, що санкції РНБО ускладнять життя зрадникам і позбавлять їх грошей

0

Санкції, введені Радою національної безпеки і оборони (РНБО) проти посадовців-військових часів президента-втікача Віктора Януковича, яких підозрюють у державній зраді, можуть “ускладнити життя зрадникам і позбавити їх доступу до грошей”.

Про це сказав представник президента у Конституційному суді, народний депутат від “Слуги народу” Федір Веніславський у ефірі телеканалу “Україна 24”. Він наголосив, що за наявності складу злочину “державна зрада” та осіб, які підозрюються, складнощів у притягненні їх до відповідальності немає.

З приводу рішення РНБО про накладення санкцій, нардеп зазначив, що йдеться про “тих громадян України, які перейшли 2014 року на бік ворога, і яких фізично немає в Україні”.

“Йдеться про тих осіб, щодо яких кримінальне провадження розслідується, але проблема полягає в тому, що особи перебувають на території країни-агресора, і тому ці справи так тягнуться. А рішення РНБО має на меті якраз ускладнити життя зрадникам з точки зору можливості доступу до їхніх ресурсів, статків тощо”, – пояснив Веніславський.

Нагадаємо: у РНБО ввели санкції проти 10 військових із вищого офіцерського складу, а також позбавили їх усіх державних нагород і звань.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16