Політика

У Зеленського заявили, що він “бездоганно став абсолютно рівним гравцем на світовій арені”

0

Заступник керівника офісу президента Ігор Жовква вирішив не відставати від свого безпосереднього керівника Андрія Єрмака і прес-секретаря президента Юлії Мендель і також похвалив Володимира Зеленського, заявивши, що він став “абсолютно рівним гравцем на світовій арені”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це повідомив екс-нардеп Борислав Береза.

“Ору! Несамовито! До раніше озвучених епітетів на адресу Зеленського додався новий. Після істерично смішної версії Юлії Мендель про те, що” Зеленський перетворюється на одного з найвпливовіших лідерів у світі” і після відвертого підлабузництва від Андрія Єрмака про те, що український президент” один з кращих лідерів сучасного світу ” з’явився новий вислів.

Заступник керівника офісу президента Ігор Жовква вирішив не відставати від інших у зализуванні свого шефа і повідав світові, що Зеленський “бездоганно впорався із завданням вироблення відповідного зовнішньополітичного курсу”, ставши “абсолютно рівним гравцем на світовій арені”.

Хлопці, якщо ви не зупинитеся, то скоро Туркменбаші буде обгрунтовано заздрити Зеленському в цветатстості епітетів, які відпускають йому його придворні підлабузники”, – зазначив Береза.