Політика

“У Зеленського з’явився свій “Свинарчук”: СБУ закликали перевірити Радуцького

0

Служба безпеки України має перевірити інформацію про можливі кримінальні правопорушення народного депутата від «Слуги народу» Михайла Радуцького.

Таку думку висловив у Facebook політичний експерт Олександр Кочетков. Експерт зазначив, що Радуцький, який очолює комітет Верховної Ради з охорони здоров’я і є довіреною особою президента Зеленського, став головною людиною в українській медицині — вище за профільного міністра.

«Про Михайла повідомляють, що він мав відношення до продажу та вивезення за кордон значної частини медичних масок з Держрезерву, що він має частку від прийняття рішення щодо спрощеної закупівлі медикаментів, що син Радуцького зараз вдало торгує респіраторами та іншими медичними речами за спекулятивними цінами», — пише він.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist