Політика

У зриві “перемир’я” на сході у Зеленського винним знову зроблять Порошенко, – історик

0

Історик, блогер, журналіст Павло Бондаренко пише у себе в Facebook, повідомляється, що бойовики «ДНР» оголосили про вихід з «перемир’я». Найцікавіше, що на тлі цієї новини в черговий раз хочеться сказати: Зеленського ж попереджали – не можна побачити в очах Путіна того, чого там немає. А тепер що?

Блогер зазначає, півроку, поки діяло це фейковий «перемир’я», не проводилася системна розвідка, в тому числі і аеро. Під прикриттям «перемир’я» російські війська і їх місцеві холуї зміцнили свої позиції і встановили мінні поля, завезли боєприпаси і техніку. А ми відвели власні війська. Бійці почали підривати на мінних полях. І кожен день перебували під обстрілами. І мало не кожен день несли втрати вбитими і пораненими. Тільки про них повідомляти заборонено, так як «перемир’я». І втрачали бойових офіцерів і досвідчених солдатів, що не терпіли таке ставлення до власного війська і звільнялися.

І ось тепер що? Що далі? Може, треба було б записати черговий відеоролик з вибаченнями, мовляв так і так: «дорогі українці, вибачте, я був неправий. Я був сліпий. Я був наївний і довірливий. Мені випало бути дилетантом як головнокомандувач і як головний дипломат країни ».

Історик зазначає, ось тільки записати такий відеоролик у Зеленського не вистачить мужності і сил винним, тому, як завжди, винним оголосять Порошенко. А всього і треба було – знати історію протистояння з Кремлем протягом 2014-2019 років. І не плюватися в бік п’ятого президента України, а використовувати його досвід і вчитися на його помилках, яких теж було чимало. І про допомогу попросити замість того, щоб майже 2 роки шукати привід «посадити», розповідати казки про «торгівлю на крові» і «Іловайськ котли» і займатися дрібними капостями начебто арешту виставки картин.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16