Суспільство

Убитий підлітком під Києвом чоловік виявився ветераном АТО: нові деталі

0

Убитий підлітком у Вишгороді Київської області чоловік виявився ветераном АТО з батальйону “Айдар” – Ігор Корнієнко, позивний “Корній”, інформує ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

  • Убитий ветеран АТО був учасником Революції Гідності
  • Загиблий з перших днів війни на Донбасі служив в батальйоні “Айдар”
  • Підозрюваного у вбивстві вже затримала поліція

Про це в коментарі “Погляду” розповів голова Громадської спілки “Ми українці” Іван Татауров. Він повідомив, що Корнієнко був учасником Майдану та Революції Гідності, а з перших днів війни на Донбасі увійшов до складу “Айдара”.

“Після двох років бойового життя повернувся до Вишгорода, де займався охоронною діяльністю. Був щирою, урівноваженою людиною, боровся з наркозлочинністю”, – йдеться у повідомленні.

Прощання і похорон ветерана АТО пройдуть у суботу, 23 травня, у Вишгороді.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Вишгороді Київської області 16-річний хлопець з автомата застрелив чоловіка, ще одна людина постраждала.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist