Новини

Україна готова до діалогу з жителями Донбасу, але не з маріонетками, – Пристайко

0

Україна готова до діалогу з жителями Донецької і Луганської областей, але не з маріонетками, які видають себе за жителів Донбасу.

“Ми готові до діалогу з жителями Донбасу, але не з фейковими маріонетками так званих представників”, – заявив 20 лютого під час виступу в Генасамблеї ООН глава МЗС України Вадим Пристайко.

Цей діалог повинен включити всіх тимчасово переміщених з Донбасу всередині України. Голос внутрішньо переміщених осіб також повинен бути почутий у Мінську, – наголосив Пристайко.

Зауважимо, що у грудні 2019 року Президент України Володимир Зеленський заявив, що на окупованому Донбасі є багато людей з проукраїнською позицією і з ними слід розмовляти. до переговорів у Мінську.

Глава МЗС також підтвердив, що Україна готова до проведення місцевих виборів по всій території країни восени 2020 року. Проте дипломат наголосив, що найважливішою умовою для цього є забезпечення політичної складової мінських угод.

“Ми з нетерпінням чекаємо на проведення місцевих виборів по всій території України цієї осені. Однак без базового врегулювання з безпеки і політичного врегулювання населення Донбасу, включно з тими, хто був змушений залишити свої домівки, не матиме можливості зробити свій демократичний вибір на виборах”, – сказав Пристайко.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16