Суспільство

Україна почала жорстко говорити з Росією в ТКГ

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

На переговорах щодо Донбасу в Тристоронній контактній групі процес зрушився з мертвої точки і Україна почала категорично спілкуватися з країною-агресором Росією.

Про це, як передає “Україна 24”, заявив представник української делегації в ТКГ, журналіст Сергій Гармаш. За його словами, зараз мова про висунення ультиматумів нашій країні з боку окупантів не йде.

“Швидше Україна почала говорити жорсткою мовою з Росією. Швидше це ми принципово поставили питання… Російська сторона вже давно не ставить ніяких питань про конституційні поправки. Тому що в Мінських домовленостях давно написано, що – конституційна реформа, в основі якої лежить децентралізація, з урахуванням особливостей самоврядування в ОРДЛО”, – зазначив Гармаш.

Також журналіст розповів, що представники Російської Федерації від ОРДЛО озвучили план, згідно з яким до 2050 року тимчасово окуповані території Донбасу нібито повинні отримати особливі повноваження.

Однак Україна не приймає подібні ініціативи для розгляду. Адже вони висуваються невизнаними “Л/ДНР”, які не мають статусу учасників Мінського процесу. У зв’язку з цим українська делегація наполягла, щоб РФ взяла на себе відповідальність за вказаний план і офіційно подала його як свій власний.

Підсумовуючи, Гармаш підкреслив, що не вважає нинішню ситуацію патовою, оскільки, за його словами, вперше за шість років є певні зрушення в переговорах.

“Найсуттєвіше зараз, що ми змінили тактику, ми стали більш жорсткими в тому плані, що ми почали вимагати від Росії відповідальності за те, що відбувається”, – резюмував він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Гармаш заявив, що засідання ТКГ, яке відбулося 25 листопада, було одним з найбільш напружених. За його словами, представникам окупантів вдалося вивести з рівноваги навіть голову української делегації Леоніда Кравчука.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16