Політика

Україна рухається в бік нової парламентської республіки на чолі з Медведчуком, – політолог

0

Віктор Небоженко заявив в інтерв’ю журналістам телеканалу Ukrlife.tv, що в офісі президента України прийняли рішення активно вибілювати Андрія Єрмака.

За словами політолога, пояснюється це просто – критика на адресу керівника офісу президента автоматично проектується і на Володимира Зеленського.

Якщо Єрмак зараз подасть у відставку (або його звільнять), то президент втратить важливу ланку, яка пов’язує його з Москвою по таких важливих напрямках, як звільнення полонених і мирні переговори на Донбасі. Не варто забувати, що раніше тут вже були провали. Мова, зокрема, йде про нацплатформу щодо примирення, яку раніше готував Сергій Сивохо. Провальним став і проект зі створення консультативної ради з залученням представників ОРДЛО.

Виходить, що в разі відставки Єрмака залишиться тільки лише Віктор Медведчук, який вже зумів знайти «прихильників» в законодавчих органах Росії, Франції та Німеччини. Не варто виключати, що в Москві, Берліні та Парижі прийдуть до висновку про неможливість нормально працювати із Зеленським, Єрмаком, і так далі.

Відповідно, вся увага перемкнеться на Медведчука. На думку Небоженка, Україна зараз рухається в бік нової парламентської республіки. Такий сценарій передбачає позачергові парламентські вибори, за підсумками яких Медведчук може отримати більшість в Раді нового скликання.