Новини

Україна скликає Раду безпеки ООН через Крим: що на порядку денному

0

У п’ятницю, 6 березня, з ініціативи української делегації відбудеться засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації в окупованому Росією Криму.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook прессекретар постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко.

“До шостої річниці російської окупації в п’ятницю, 6 березня, з ініціативи України і її партнерів – Естонії, США, Німеччини, Франції, Великобританії та Бельгії – відбудеться засідання Ради Безпеки ООН за формулі Арріа щодо ситуації в АР Крим та м. Севастополь”, – написав він.

У засіданні візьмуть участь постійний представник президента України в Криму, керівництво меджлісу кримськотатарського народу і представники українських неурядових організацій.

Всі вони мають на меті проінформувати міжнародне співтовариство про триваючі порушення прав людини на Кримському півострові.

Початок засідання заплановано на 17:00 за київським часом.

Засідання за формулою Арріа – вид засідань Ради Безпеки ООН, що проводяться за участю широкого кола учасників. Арріа дозволяє отримати більш докладну інформацію з питань, що входять в сферу компетенції Радбезу ООН, від представників урядів, міжнародних організацій, недержавного сектору тощо.