Новини

Україна вигнала російського актора і заборонила йому в’їзд

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Російському акторові Кирилу Гребенщикову на три роки заборонили в’їзд в Україну через незаконне відвідування окупованого Криму. Про це в коментарі УП повідомив прес-секретар Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

За його словами, російський актор прибув в аеропорт “Бориспіль” рейсом з Мінська. Чоловік повідомив, що метою його прибуття є участь у телевізійних зйомках. В ході прикордонного оформлення співробітники Держприкордонслужби помітили, що росіянин відвідував анексований Крим, тим самим порушив вимоги законодавства України Про порядок в’їзду на той України і виїзду з неї.

Примітно, що сам росіянин категорично заперечував відвідування окупованої території. Прикордонниками було прийнято рішення заборонити Гребенщикову в’їзд на територію України протягом трьох років. Актор повернувся зворотним рейсом до Білорусі.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16