Політика

Україна вирішила переглянути умови асоціації з ЄС, скандальна заява: що тепер буде

0

Умови Угоди про асоціацію України з Європейським союзом потрібно переглянути.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України з європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадим Пристайко.

Він зазначив, що більшість квот на поставки без мит українських товарів у ЄС “не влаштовують виробників.

“Зараз дуже вдалий момент, тому що як раз підійшов історичний термін, коли ми можемо переглянути умови і перегляду умов чекають наші виробники. Тому що більшість квот, які поставлені, вони вже не влаштовують нас, ми перейшли етап перших контактів з Європейським союзом в рамках угоди про безтарифной торгівлі. Я сподіваюся, що ми переглянемо”,   заявив Пристайко.

Віце-прем’єр також повідомив, що влада ЄС і України також працюють над поглибленням співробітництва в сферах цифрового ринку, взаємодії в питаннях митниці, юстиції, безпеки і оборони.

Як відомо, у 2014 році Європейський Союз та Україна підписали Угоду про асоціацію, що стало початком нового періоду у розвитку відносин між ЄС і Україною.

Нагадаємо, в грудні 2019 року Верховна Рада ратифікувала зміни в Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом про збільшення квот на безмитний експорт м’яса птиці з України.

У Мережі активно коментують заяву.

«вирішили інтегруватися в тайожний союз», «рецепт януковоща у дії», «буде відкат назад під благовидним предлогом», «Власне, вони можуть і закінчити асоціацію», «Щоб переглядати умови в кращу сторону треба, як мінімум стати цікавіше, ніж були. Чим, окрім збільшених боргів і зруйнованої економіки, Україна стала цікавіша для ЄС, ніж в 2014-му?», «А як щодо споживачів? Мене наприклад не влаштовує що європейські товари у нас коштують набагато дорожче ніж в Європі. Українці змушені купувати вітчизняне г., оскільки на європейські товари стоїть загороджувальне мито. Може ви там в уряді нарешті почнете думати про звичайних українців, а не тільки про обраних?», – пишуть в мережі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16