Суспільство

Україна виходитиме з карантину в 5 етапів: Що нам чекати найближчим часом

0

Прем’єр-міністр уряду Денис Шмигаль сказав, що буде п’ять етапів виходу країни з карантину. Також Кабмін розповів про завдання, які треба виконати до пом’якшення карантину, яке може стартувати 12 травня, пише 24 канал.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Чотири завдання для виходу з карантину
  • Перше – нарощувати обсяги ПЛР-тестувань. За два тижні цей показник зріс від 700 до 4 700 тестів у день.
  • Друге – покращення забезпечення лікарень та лікарів усім необхідним.
  • Третє – запровадження електронного контролю самоізоляції замість обов’язкової обсервації. Це відбудеться за допомогою механізму “Дія”.
  • Четверте – нові правила для функціонування для об’єктів обслуговування населення. Йдеться про соціальне дистанціювання, носіння масок та постійну дезінфекцію.

Стартову точку плану виходу з карантину в уряді назвали “День К”. Для його початку є дві умови:

  • По-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%.
  • По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%.

У цьому разі з 12 травня, наголосив Шмигаль, можна буде говорити про відкриття парків та скверів, закладів торгівлі непобутовими товарами, частини сфери послуг. Люди зможуть вийти на роботу.