Суспільство

Україна заарештувала ще 44 російських літаки, що літали в окупований Крим. На Росії почалася істерика

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Український суд наклав арешт ще на 44 російських літаки, які незаконно перетинали кордон з окупованим Кримом. Про це повідомляє прокуратура АР Крим та міста Севастополя в Telegram.

“Встановлено ще 44 літаки російських авіакомпаній і направлено до суду клопотання про накладення арештів на зазначені повітряні судна, які порушили порядок в’їзду/виїзду з/на окупований півострів і правила міжнародних польотів”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що прокуратура розслідує кримінальні провадження за фактами порушення посадовими особами іноземних авіакомпаній правил міжнародних польотів та порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї.

У прокуратурі нагадали, що з березня 2014 року Україна закрила повітряний простір над Кримом через те, що не може здійснювати нагляд за безпекою польотів при організації повітряного руху на окупованій території. Також офіційно припинена робота всіх аеропортів у Криму.

Зараз накладено арешт на 109 літаків авіакомпаній РФ, які регулярно здійснюють пасажирські авіаперевезення в Крим, порушуючи тим самим правила польотів і українське законодавство.

У коментарі “РІА Новини “так званий “постійний представник Республіки Крим при Президентові Росії” Георгій Мурадов заявив про відповідь Кремля на арешт російських літаків.

Мурадов звинуватив українську владу в “замаху на базисні структури російського бізнесу і бездумному провокуванні Росії до арешту численних майнових об’єктів українських чиновників і великого бізнесу в Росії, в тому числі в Криму”.

На думку Мурадова, такі погрози з боку Кремля “змусять українських чиновників і олігархів “віддячити” українській владі”.

  • У жовтні президент Володимир Зеленський заявив, що українські державні діячі, які в 2014 році віддали Росії Крим без бою, повинні понести відповідальність.
  • 9 листопада колишній начальник Генштабу, головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Володимир Замана заявив, що в ГШ знищили документи, які стосувалися розпоряджень керівництва України та ЗСУ в період окупації Криму Росією.
  • У поточному році понад 2 тисячі осіб з тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу вступили до ВНЗ, що знаходяться на вільній частині України.

Джерело: ІнфоРезист

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16