Політика

Україна заблокувала в ООН скасування санкцій проти Росії: Кремль почав в буквальному сенсі скиглити

0

Україна заблокувала чергову маніпулятивну резолюцію Росії в ООН, яка передбачала ослаблення режиму санкцій на період пандемії коронавірусу, пише Обозреватель.

Про це на сторінці Міністерства закордонних справ у Facebook повідомив міністр Дмитро Кулеба (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

За словами глави МЗС, Росія 22 квітня запропонувала проєкт резолюції, яка повторювала суть іншого документа, відхиленого на початку квітня США, країнами ЄС, Україною та Грузією.

Він передбачав відмову від санкцій проти Росії нібито “заради забезпечення доступу всіх країн до продовольства та медикаментів в умовах пандемії”.

Кулеба зазначив, що текст документа був дещо змінений, але це не вплинуло на його зміст.

“Україна не могла підтримати таку резолюцію”, – сказав міністр та пообіцяв і надалі блокувати російські резолюції про обмеження санкцій.

У постійному представництві РФ в ООН гнівно відреагували. На сайті з’явилася заява із нападками на Україну.

“Заблокувавши схвалення Генасамблеєю такого документа, ті, хто зробили цей крок, розписалися в небажанні відійти від політизованих підходів, фобій і вузькогрупових інтересів. Вони чітко продемонстрували, що заклики до солідарності й допомоги країнам з обмеженими ресурсами для боротьби з коронавірусом, які звучать від них,не більш ніж пропагандистський прийом”, – видали дипломати.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist