Суспільство

“Україна захистить своїх громадян від екстремістів” – Аваков відреагував на скандальний ролик проти прихильників угорської автономії

0

Україна жорстко переслідуватиме нацистів і екстремістів, які виряджаються патріотами і несуть загрозу нашим громадянам.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу МВС, про це заявив глава відомства Арсен Аваков.

“Провокатори, які погрожують українцям угорського походження, – це вороги держави. Докладемо всіх зусиль, щоб їх викрити і покарати. Україна захистить своїх громадян від екстремістів, навіть якщо провокація погрозами влаштована спецслужбами ворожої країни. Україна – наш спільний дім. Тільки разом будемо сильнішими”, – сказано в заяві Авакова.

Нагадаємо, раніше низка закарпатських ресурсів опублікувала провокаційний ролик із нібито членом “Правого сектора”, який погрожує прихильникам угорської автономії.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16