Політика

Україна звернеться в Гаазький трибунал через переслідування журналістів в Криму

0

Глава Офісу генерального прокурора Ірина Венедиктова підписала інформаційне повідомлення в Міжнародний кримінальний суд щодо фактів переслідування журналістів в окупованому Криму. У ньому мова йде про серйозні порушення російськими посадовими особами норм міжнародного гуманітарного права і прав людини. Як передає Replyua.net, про це повідомляє прес-служба відомства. За словами генпрокурора, триває робота з інформування Офісу прокурора МКС після того, як він завершив попереднє вивчення ситуації по Україні.

«Ми чекаємо рішення по відкриттю повноцінного розслідування», – сказала Венедиктова. Також відомо, що в ході підготовки цього інформаційного повідомлення були проаналізовані тисячі статей і документів в мережі Інтернет, звіти міжнародних міжурядових і неурядових організацій, відкриті РФ кримінальні виробництва і судові рішення, видані окупаційною владою.

Раніше Міністерство закордонних справ України виступило з рішучим протестом через затримання кримських татар. Україна підніме це питання на сесії Генеральної Асамблеї ООН. Також прокуратура Автономної Республіки Крим і Севастополя розслідує дві кримінальні справи через обшуки російських силовиків на півострові.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16