Новини

“Українці не торгують батьківщиною”: в мережі розкритикували пропозицію Арахамії по Криму

0

Заява керівника пропрезидентської фракції «Слуга народу» в ВР Давида Арахамія щодо подачі води в анексувати Крим в обмін на виведення російських військ з окупованих територій Донецької і Луганської областей стали причиною бурхливої ​​реакції в соціальних мережах. Так, в коментарі каналу «UA: Крим» глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що пуск води в окупований півострів нібито означає «здати Росії півмільйона кримських татар».

«Якщо хтось в державі передбачає, що можна буде здати народ кримських татар, можна буде здати всіх українців, а їх там не менше 500 тисяч … Ми ніколи не допускаємо того, що держава може нас продати за воду … Будь-які комбінації з Донбасу, а замість цього ми пускаємо воду – цього робити не можна », – озвучив він свою точку зору.

У свою чергу, співголова політсили «Європейська солідарність» Ірина Геращенко також висловила свою думку з цього приводу, і в який раз заявила про «реванш». «Українська вода разом з поверненням України до Криму – ось єдино можливий сценарій», – написала вона на сторінці в Facebook. А юрист Юрій Шуліпа в Twitter написав наступне: «Поясніть хтось цього москвичеві, що українці своєю Батьківщиною не торгують».