Політика

Українці рекомендують хворому Зеленському лікуватись асфальтом

0

Володимира Зеленського через хворобу ніхто не замінюватиме. В Офісі президента повідомили, що не розглядають сценарій про призначення виконувача обов’язків у разі погіршення стану його здоров’я.

Нині глава держави почувається добре, розповіла його прессекретарка Юлія Мендель. У нього лише невисока температура та жодних інших симптомів. Надалі, пояснила прессекретар, чільник країни перебуватиме вдома. Там, за її словами, є окреме приміщення, де він і працюватиме.

Про те, що Зеленський підхопив COVID-19, Мендель повідомила вчора. Але в дещо дивний спосіб – на сторінці у фейсбуці написала: «На жаль… Президент почувається добре». Допис одразу викликав бурхливу реакцію користувачів соцмережі, які акцентували на абсурдності словосполучення та зробили зауваження щодо професійних якостей прессекретарки.

Звернулися користувачі і до самого президента. У своїх коментарях згадали про використані на будівництво доріг гроші з коронавірусного фонду. Через це запропонували Зеленському «лікуватись асфальтом».

Нагадаємо, влітку 2020 року Володимир Зеленський в інтерв’ю заявив, що хотів спеціально заразитися коронавірусом. Як пояснював – щоб на власному прикладі продемонструвати людям, «що це не страшно». Через кілька днів після цього у дружини президента Олени Зеленської діагностували коронавірус.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16