Політика

Українці, які прилетіли з В’єтнаму, відмовилися від обсервації і вирвалися з будівлі аеропорту. Відео

0

За інформацією музичного продюсера Михайла Ясинського, українці, які прилетіли з В’єтнаму в «Бориспіль», перед польотом погодилися на обсервацію, але після прильоту «щось пішло не так», повідомляє портал gordon.ua.

Громадяни України, які прилетіли з В’єтнаму у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, прорвали в аеропорту «Борисполя» заслін медиків, які намагалися забрати їх на обсервацію. Відео цього інциденту опублікував 29 березня у Facebook журналіст Віталій Глагола.

На ролику чутно, як із будівлі аеропорту з криками «Фашисти!» вириваються пасажири в масках і з багажем. Одягнені в хімзахисні костюми люди намагаються утримати їх, але їм це не вдається.

Музичний продюсер Михайло Ясинський написав у Facebook, що рейс із В’єтнаму був повністю безкоштовним для українців, їх евакуювали на новому літаку Airbus 350.

«Його організував в’єтнамський бізнесмен, щоб евакуювати в’єтнамців з України, а посольство України домовилося, щоб заодно захопити й українських громадян дорогою сюди. Умовою польоту була згода на двотижневу обсервацію в одному з готелів Київської області та внесок по €200 із людини на її забезпечення. Спочатку евакуйовувані громадяни погодилися, але після прильоту щось пішло не так», – розповів продюсер.

Спалах COVID-19 виник у грудні 2019 року в китайському Ухані. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

23 березня МЗС України закликало громадян, які перебувають за кордоном, повернутися додому протягом найближчих п’яти днів. Країна зупинила регулярне авіасполучення з опівночі 28 березня. МЗС рекомендувало співвітчизникам, які перебувають за кордоном, не купувати авіаквитків на рейси, заплановані на дати після 27 березня, а по можливості залишитися в країні перебування.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16