Політика

Українці, які прилетіли з В’єтнаму, відмовилися від обсервації і вирвалися з будівлі аеропорту. Відео

0

За інформацією музичного продюсера Михайла Ясинського, українці, які прилетіли з В’єтнаму в «Бориспіль», перед польотом погодилися на обсервацію, але після прильоту «щось пішло не так», повідомляє портал gordon.ua.

Громадяни України, які прилетіли з В’єтнаму у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, прорвали в аеропорту «Борисполя» заслін медиків, які намагалися забрати їх на обсервацію. Відео цього інциденту опублікував 29 березня у Facebook журналіст Віталій Глагола.

На ролику чутно, як із будівлі аеропорту з криками «Фашисти!» вириваються пасажири в масках і з багажем. Одягнені в хімзахисні костюми люди намагаються утримати їх, але їм це не вдається.

Музичний продюсер Михайло Ясинський написав у Facebook, що рейс із В’єтнаму був повністю безкоштовним для українців, їх евакуювали на новому літаку Airbus 350.

«Його організував в’єтнамський бізнесмен, щоб евакуювати в’єтнамців з України, а посольство України домовилося, щоб заодно захопити й українських громадян дорогою сюди. Умовою польоту була згода на двотижневу обсервацію в одному з готелів Київської області та внесок по €200 із людини на її забезпечення. Спочатку евакуйовувані громадяни погодилися, але після прильоту щось пішло не так», – розповів продюсер.

Спалах COVID-19 виник у грудні 2019 року в китайському Ухані. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

23 березня МЗС України закликало громадян, які перебувають за кордоном, повернутися додому протягом найближчих п’яти днів. Країна зупинила регулярне авіасполучення з опівночі 28 березня. МЗС рекомендувало співвітчизникам, які перебувають за кордоном, не купувати авіаквитків на рейси, заплановані на дати після 27 березня, а по можливості залишитися в країні перебування.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist